Вторник, 2024-05-21, 10:30 PM
Arizona dream Форум Регистрация Вход
Вы вошли как Наблюдатель
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Crawling  
Форум сайта Arizona dream » Кино » Фильмы » Я, робот
Я, робот
kin0manka2008Дата: Пятница, 2009-01-09, 4:56 AM | Сообщение # 1
Недавно с нами
Группа: Участники
Сообщений: 10
Репутация: 0
Статус: Отсутствует
Я, робот (I, Robot / Я, робот). США, 2004. Режисер Алекс Прояс. У ролях: Вілл Сміт, Бріджет Мойнахан, Алан Тадік, Брюс Грінвуд, Джеймс Кромвелл, Чі Макбрайд.

Дія розгортається у 2035 р. Роботи давно стали невід’ємною частиною життя людей. Коли гине вчений, причетний до створення металевих істот, розслідування доручають детективу Делу Спунеру (Сміт), у якого особисті рахунки з роботами...

Хоча Спунер у виконанні Сміта є головним героєм картини, її автори приділили багато уваги ще одному персонажу - підозрюваному у вбивстві роботу Сонні. Актору Алану Тадіку перевтілитись у нього допомогла комп’ютерна технологія фіксації рухів, яку використовували у «Володарі перснів», щоб «оживити» Голлума. «Я сприймаю свого намальованого цифрового двійника просто як грим, котрий радикально змінює мою зовнішність, - стверджує Тадік. - Адже я із задоволенням грав би героя з великим накладним носом чи горбом на спині - це все одно був би я». З-поміж акторів, що створювали на екрані образ робота, Алан вважає найкращим Гейлі Джоела Осмента у «Штучному інтелекті» Спілберга.

 
Форум сайта Arizona dream » Кино » Фильмы » Я, робот
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: